LONCIN – PŘINÁŠÍME NOVÝ STANDARD PRO TVŮJ ZÁŽITEK Z JÍZDY V KAŽDYM TERÉNU

JSME PRÉMIOVÝ ČÍNSKÝ VÝROBCE ČTYŘKOLEK A MOTOCYKLŮ

Jsme výrobcem ze světové špičky v motocyklovém průmyslu. Vyrábíme ročně více než 2,5 milionu motocyklů, 150 tisíc čtyřkolek a kromě toho zhruba 3 miliony spalovacích motorů i pro další světové značky.

V roce 2005 jsme se stali partnerem pro výrobu motorů a následně i celých modelů motocyklů pro německou značku BMW. Nedávno jsme oslavili výročí 18-ti leté spolupráce, která zcela jistě přispěla ke vzniku naší nové motocyklové značky VOGE.

Jsme držiteli desítek patentů v motoprůmyslu, zaměstnáváme stovky návrhářských inženýrů, kteří neustále pracují na vývoji a inovacích.

Jako první čínská firma jsme se zůčastnili seriálu MOTO GP. V sedle naší „stopětadvácy“ usedl tenkrát mladý český závodník Jakub Kornfeil.

Jsme si jisti, že jediný kdo dokáže opravdu posoudit kvalitu našich čtyřkolek a motocyklů jste vy, naši zákazníci.

Přijeď si i ty naše mašiny osahat a vyzkoušet na vlastní kůži! Všechny motorky i čtyřkolky jsou u nás v GOREXu, importéra čtyřkolek LONCIN a dceřiných motocyklů VOGE připraveny k okamžitému vyzkoušení.

Zavolej a objednej si zkušební jízdu u nás nebo u některého z našich partnerů v široké síti prodejen v Česku a na Slovensku.

Nakouknutí do fabriky Loncin

MODELOVÉ ŘADY

I s malou čtyřkolkou dokážeš udělat spoustu práce, když má potřebnou kvalitu a je spolehlivá.

Tahání dřeva nebo projížďka krajinou? Tyhle mašiny zmáknou oboje. Levým zadním. Udělají horu práce. A užiješ si s nimi kopec zábavy.

Dějiny tvý práce se začnou dělit na dobu před korbou a po ní. Opusť bezkorbovej pravěk a naskoč za volant moderní čtyřkolky se sklopnou korbou!