LONCIN na Českém a Slovenském trhu

Novinky Loncin 1. 10. 2023

Představujeme vám prémiovou Čínskou značku LONCIN. Mezinárodně uznávaný, obří výrobce čtyřkolek a motocyklů s dlouhou historii vstupuje na český a slovenský trh pod svojí značkou.

Kvalita a Inovace

LONCIN je synonymem pro kvalitu a inovaci. Mají za sebou dlouhou historii, během níž se specializovali na výrobu čtyřkolek, motocyklů a dalších motorizovaných vozidel. Jejich zkušenosti a vášeň pro motocykly se promítá do každého jejich produktu. Vývojáři v továrně věří, že prémiová kvalita nemusí být nedostupná. Čtyřkolky Loncin jsou důkazem toho, že můžete mít obojí, kvalitu i příznivou cenu.

Silný Partner BMW

LONCIN si získal ve světě respekt i díky své dlouholeté spolupráci s renomovaným německým výrobcem motocyklů, BMW. Společně pracují na výrobě motocyklů, které splňují ty nejpřísnější standardy. Tato už 18-ti letá spolupráce je důkazem výjimečné kvality.

Start na Českém a Slovenském Trhu

V GOREXu neskrýváme radost, že můžeme nyní nabídnout čtyřkolky pod značkou LONCIN přímo od výrobce českým a slovenským zákazníkům. Věříme, že naše vstupní exkluzivní akce vám otevírá dveře do světa prémiových čtyřkolek, které jsou připraveny konkurovat všem zavedeným značkám.

LONCIN je připraven měnit pravidla hry na trhu čtyřkolek

Jsme připraveni přivítat všechny naše stávající i nové zákazníky a nabídnout jim kvalitu za velice příjemnou cenu. Zastavte se u nás v Gorexu nebo u našich partnerů, přijďte a přesvědčte se sami o kvalitě a výkonu čtyřkolek Loncin. Jsme si totiž jistí, že jediný kdo to dokáže opravdu posoudit jste VY!

Všechny naše mašiny si můžete osahat a vyzkoušet na vlastní kůži! Čtyřkolky Loncin, ale i motorky jejich vlastní prémiové značky Voge jsou nás i většiny našich partnerů připraveny k okamžitému vyzkoušení.

Už doslova za pár týdnů se můžete těšit na novinky, které budou představeny na výstavě EICMA v italském Miláně.

Vy, kteří hledáte nekompromisní terénní dobrodružství, pro vás máme skvělé zprávy. V Miláně bude už za měsíc představen nový XWOLF 1000i s revolučním výkonem. Čtyřkolka s naprosto dokonalou výbavou a atraktivní cenou bude u nás k dispozici v krátké i dlouhé verzi už na začátku sezóny 2024.

Vám, co hledáte levnou ale zároveň odolnou pracovní čtyřkolku s robustní konstrukcí, neošizenou o bohatou základní výbavu a moderní technologie se už v listopadu představí nový XWOLF 550i. Čtyřkolka postavená na konstrukci XWOLF 700 je dostatečnou zárukou, že se nejedná o žádnou levnou parodii na pracovní stroj. A to si počkejte na její výkon, který posune čtyřkolku na zcela novou úroveň. Bez ohledu na to, zda se chystáte na těžbu dřeva, do hlubokých lesů, skalnatých hor nebo bažinatých míst, XWolf 550 bude vaším spolehlivým parťákem.

A když jsme u těch bažin, tak na ty máme připravenou taky jednu lahůdku. Těšte se na novou verzi XWOLF 700i EPS MUD. Je vidět, že ty kravaťáci co u počítačů ty čtyřkolky kreslí, nás všechny tak trochu znají.

Přichází čas, abyste si dopřáli pohodlnou jízdu i v nepříznivém terénu s dokanalým výkonem, stylem a spolehlivostí.

Více o samotné fabrice Loncin si můžete přečíst tady

Další články